Про компанію Eyeline Group

EyelineGroup була заснована у 2003 році з ідеєю принести модні оптичні тенденції українському споживачу.  Успішно співпрацюючи з прогресивними європейськими виробниками і цікавими брендами, ми доводимо, що окуляри – це не виключно медичний виріб, а насамперед - модний аксесуар, здатний створити цікавий образ і підкреслити ваш унікальний стиль.

Зробити цей стиль доступним – це наша головна мета.

Вже майже 10 років ми є надійним партнером більшості оптичних салонів України. Співпрацюючи з нами, усі наші клієнти користуються багатьма перевагами

 • Якість

  Якість

  Ми пропонуємо виключно якісну продукцію, яка пройшла необхідну сертифікацію в Україні, а також найкращі ідеї на оптичному ринку.

 • Професіоналізм

  Професіоналізм

  Наші співробітники –  компетентні спеціалісти в галузі оптики. Вони володіють знаннями і навиками, які є найбільш прогресивними в даній сфері. 

 • Індивідуальний підхід

  Індивідуальний підхід

  Широкий асортимент продукції задовольнить найвибагливіших клієнтів, а наші співробітники завжди готові допомогти у зручний для Вас час. Ми також пропонуємо максимально швидку доставку замовлень по Україні.

 • Довгострокова співпраця

  Довгострокова співпраця

  Постійні клієнти – це показник надійності нашої компанії. Ми впевнені, що успішний і ефективний бізнес можна будувати лише на базі взаємовигідних відносин, тому для постійних клієнтів існує система знижок і додаткових переваг.